X

NAŠA FIRMA VČERA, DNES A ZAJTRA

Firma AJFA+AVIS s.r.o. vznikla v roku 1992
ako vydavateľstvo odbornej periodickej a neperiodickej literatúry

vydavateľstvo
edícia „ČO MÁ VEDIEŤ MZDOVÁ ÚČTOVNÍČKA...“

Firma AJFA+AVIS s.r.o., držiteľ certifikátu AAA najvyššieho ratingového hodnotenia dôveryhodnosti firiem v Slovenskej republike, vznikla v roku 1992 ako vydavateľstvo odbornej periodickej a neperiodickej literatúry pre mzdové účtovníčky a podnikateľov. Ťažiskom vydavateľskej činnosti je periodická edícia „ČO MÁ VEDIEŤ MZDOVÁ ÚČTOVNÍČKA...“, ktorá v roku 2019 vstupuje do 27. vydavateľského ročníka.

„ČO MÁ VEDIEŤ MZDOVÁ ÚČTOVNÍČKA...“

vydavateľstvo
edícia „TAJOMSTVO VYŠŠÍCH ZISKOV“

V spolupráci s nadáciou Tomáša Baťu sme pre podnikateľov a živnostníkov vydali 13-dielnu sériu kníh zakladateľa moderného podnikania Herberta N. Cassona pod názvom „TAJOMSTVO VYŠŠÍCH ZISKOV“. Skúsenosti autora, jeho rady, závery a postupy sú nadčasové a riadi sa nimi množstvo úspešných podnikateľov na celom svete.

„TAJOMSTVO VYŠŠÍCH ZISKOV“

ďalšie aktivity
stredisko aamalotraktor

V roku 2014 sme vo firme vytvorili samostatné stredisko AA MALOTRAKTOR, ktoré sa zaoberá predajom a servisom profesionálnej záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej a komunálnej techniky.

prejsť na stránku: aamalotraktor.sk

AJFA + AVIS, s.r.o.
budúcnosť spoločnosti

V budúcnosti budeme vydavateľskú a obchodnú činnosť firmy naďalej zdokonaľovať a vychádzať v ústrety našim knižným odberateľom, zákazníkom a obchodným partnerom.

Kontakt